Staň sa atlétom!

Počas celého roka v našej akadémii robíme nábor nových členov, ktorí sa po prijatí stávajú  súčasťou našej rozrastajúcej sa komunity. Nábor robíme pre deti vo veku od 4 do 12 rokov.  Nie sme len atletikcký klub, sme atletická akadémia a preto ťa budeme sprevádzať tvojou cestou a pozitívne ovplyňovať tvoj vývoj. Nie sme len kvalifikovaní tréneri, sme aj učitelia, bývali športovci, ktorí ti budú vštepovať myšlienky kalogagatie.

Tešíme sa na prvý tréning

Prídi si vyskúšať bezplatne prvý tréning, nezabudni si zobrať športvové oblečenie a flašku s vodou. Na prvom tréningu môže byť prítomný aj rodič, neskôr kvôli samostatnosti a koncetrácii detí, sú tréningy bez účasti rodičov.

 

Čo ďalej po prvom tréningu?

Ak sa ti páčilo na prvom tréningu, vyplň prihlášku nižšie a tým sa stávaš súčasťou našej komunity. Okrem tréningov a táborov počas roka budeme pre teba organizovať rôzne súťaže a komunitné akcie. Keď nám príde prihláška, zaradíme ťa do skupiny podľa veku a počtu tréningov, na ktoré sa budeš cítiť. Rozpis skupin nájdeš na úvodnej stránke nižšie v priečinku “Rýchle odkazy”.

Kde je domov akadémie?

Tréningy priebehajú v areály základnej škole Martinská, kde postupne budujeme stabilné atletický zázemie pre teba a všetky šikovné deti v Žiline. Počas zimy sme v telocvični, využívame aj gymnasticku telocvičňu,  počas teplejších mesiacoch trénujeme na atletickom ovály alebo multifunkčnom ihrisku pri škole. Základná škola Martinská mala vo výchove mladých atlétov dlhú tradíciu, táto niť sa pretrhla a v koncom roka 2016 sme začali pracovať na obnove jej zázemia.

 

Si súčaťou komunity a hájiš naše farby!

Ako člen našej žlto-zelenej rodiny hájiš naše farby, reprezentuješ akadémiu. Chceme, aby si bol hrdý,  že si našim členom, preto ti počas roka vždy zabezpečíme buď pekné tričko, čelenku alebo tašku na úbor s našími farbami tak, aby si nás mohol reprezentovať na súťažiach, v škole alebo medzi kamarátmi. Pre naších najstarších  atlétov máme súťažné  dresy, ktoré získavajú za zásluhy a vzornu reprezentáciu našej akadémie.

 

Svojim členstvom podporuješ rast akadémie

Členský poplatok sa hradí v akadémii mesašne . Výška poplatku záleži od výberu skupiny a počtu tréningov v danom týždni. Aj  vďaka členskému poplatku sa môžme rozrastať, pokryť režíjne náklady akadémie, organizovať bezplatné komunitné podujatia , zabezpečiť športové oblečenie,  budovať atletické a športové zázemie v Žiline. Bližšie informácie o podmienkach nájdete na stránke https://akaza.sk/plavidla-a-podmienky/.

Pred vyplnením záväzného formulára nezabudni si overiť voľné miesta v skupine – 0910911727

 

 

ÚDAJE O ČLENOVI
INFORMÁCIE O RODIČOVI

Súhlas so spracovaním osobných údajov .

Súhlas s podmienkami akademie.